Rama del jashtë kontrollit, nis kërcënimet ndaj opozitës

E mërkurë, 10 October 2018 14:59

Zhvillimet e vrullshme të orëve të fundit, kanë nxjerrë jashtë kontrolli edhe Edi Ramën I cili ka nisur kërcënimet direkte  ndaj opozitës dhe drejtuesve të saj.

Në një reagim në twitter, Rama ka folur për herë të parë edhe për video-përgjimin e mbrëmshëm, por pa I përmendur emrin as videos dhe as “dëshmitarit të tij kyç”, Fredi Alizoti, I cili nga biseda që u publikua një ditë më parë nxori zbuluar Ramën, Xhafajn, Prokurorinë, Policinë e Shtetit dhe kreun e deputetëve socialist Balla, të cilët, I kishin ofruar 200 mijë euro Alizotit për të “kaluar në krahun e tyre” dhe për të dhënë dëshmi të rreme.      

Ja postimi i plotë i Ramës

"E di Artist,keq puna!Po ca nga sikleti se u kape me prasin në dorë këtë herë e ca nga vesi që del me shpirtin dhe ty as nuk të rrihet pa vazhduar të sajosh e të gënjesh. E di o xhan që ti edhe veten e gënjen si askush,po mos shpreso kot se do rri mbuluar ajo pjesa që dimë të dy".

Dhe pas vetëm 15 minutash, Rama i çekuilibruar shkruan sërish: 

Ah dhe diçka me rëndësi: Po me vajzën çfarë dreqin ke që s'e le rehat? Ajo peng i krimit? Pengu juaj po,padiskutim! Lëshojeni vajzën e bëhuni njëherë të vetme burra dhe përballuni me shpifjen tuaj! Ik merri kamerat e komisariatit e shikoji bashkë me lehaqeniet e kazanit tënd. /syri.net

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BMW tërheq nga tregu 1.6 milion automjete

Teknologji

BMW tërheq nga tregu 1.6 milion automjete

Për shkak të rrjedhjes së ftohësit, kompania gjermane prestigjioze e veturave – BMW, do të tërheqë nga tregu 1.6 milion automjete në mbarë botën. Nga BMW u njoftua se rrjedhja nga...

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Aktualitet

"Babi do arkëtojë 500 mijë euro", përgjimet për anëtarin e rrjetit të drogës Hajri Seferi

Në dosjen voluminoze të Prokurorisë për grupet kriminale në vend të goditura nga operacioni "Volvo 4", rezulton që shtetasi Hajri Seferi, ndërmjetës midis grupit kriminal të "Avdylajve" në Shijak dhe...

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!