Strazimiri-Ballës: ‘Baballa 4’ e ndyrë dhe kriminale, organizatë që ka kapur për fyti shtetin

E mërkurë, 10 October 2018 14:53

Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, ka reaguar në një postimi në rrjetet sociale pas daljes në skenë sërish të Taulant Ballës në rastin e përgjimeve video.

Deputeti demokrat me një ironi të hapur shkruan se: "BABALLA 4" edhe me e ndyrë, edhe më kriminale, edhe më "shpjeguese" se 3 të parat!

Janë një organizatë kriminale që kanë kapur për fyti çdo qelizë të shtetit, përmes montazheve, shantazheve e parave të ndyra të krimit të organizuar!”, shkruan Strazimiri.

Postimi i plotë:

"BABALLA 4" edhe me e ndyrë, edhe më kriminale, edhe më "shpjeguese" se 3 të parat!

Janë një organizatë kriminale që kanë kapur për fyti çdo qelizë të shtetit, përmes montazheve, shantazheve e parave të ndyra të krimit të organizuar!

Kjo NUK ËSHTË MË POLITIKË prej 5 vitesh tashmë!

POLITIKË do të thotë që nëse dikush vendoset përpara hijeve të arsyeshme të dyshimit, skuqet, kërkon falje dhe largohet... që vota e opinionit publik, e shoqërisë të mos cënojë kredibilitetin e forcës POLITIKE ku bën pjesë!!!

BANDAT nuk skuqen! BANDAT nuk pyesin për opinionin publik sepse NUK VAREN NGA VOTA!

BANDAT NUK LARGOHEN DOT ME VOTË!!!!

#ngrehuni_dhe_bjeruni

#që_nga_shkodra_gjer_në_vlorë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr në kopshtin e fëmijëve, mensa përfshihet nga flakët

Aktualitet

Zjarr në kopshtin e fëmijëve, mensa përfshihet nga flakët

Panik ne nje kopesh femijesh ne Lezhe. Zjarri qe perfshiu konviktin e shkollës “Kolin Gjoka” në Lezhë ka krijuar frikë dhe panik pasi në këto ambiente janë dhe fëmijët e...

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Aktualitet

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Nxënësit e Shkollës së Mesme "At Gjon Karma" në Gur të Zi në Shkodër sot kanë bojkotuar orën e parë të mësimit. Shkak për bojkotimin e mësimit është bërë mungesave e...

Zbulohet varri antik në Egjipt

Globi

Zbulohet varri antik në Egjipt

Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar një varr antik më shumë se 4,400-vjeçar në kompleksin e piramidave të Sakaras. Varri privat, rreth 10 metra i gjatë dhe 3 metra i lartë, mendohet se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!