Paloka: Akt patriotik largimi me çdo mënyrë i këtyre qelbësirave

E mërkurë, 10 October 2018 10:00

Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka bërë një reagim të fortë ditën e sotme lidhur me provat që kanë dalë në skenë kohët e fundit ku janë identifikuar disa prej zyrtarëve më të lartë të shtetit të lidhur me botën e krimit dhe deri në fabrikim dëshmitarësh të rremë.

Përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, Paloka thotë se qeveritarët e lartë që nga Edi Rama, Balla, Xhafaj, Veliu, Marku etj, duhet që të largohen me çdo kusht nga pushteti.

Ja postimi i plotë i Edi Palokës

Kryeministri-Kryetari i grupit parlamentar-Ministri i Brendshem-Drejtori i Pergjithshem i Policise-Prokuroria-Krimi-Sherbetoret...
Cdo menyre per te shpetuar vendin nga keta qelbesira eshte akt patriotik .

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Akuzat për përdhunim, CR7 formon “super ekipin” që do ta mbrojë në gjyq

Sport

Akuzat për përdhunim, CR7 formon “super ekipin” që do ta mbrojë në gjyq

Nuk është e vështirë të nisësh një gjyq, por ta fitosh atë… Cristiano Ronaldo e di mjaft mirë se për të mposhtur jurinë e Nevadës do të duhet një tezë...

Masakra në Mat, flet gruaja e autorit: Pse nuk e braktis bashkëshortin

Aktualitet

Masakra në Mat, flet gruaja e autorit: Pse nuk e braktis bashkëshortin

Bashkëshortja e Kujtim Koxhës, i cili vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, do ta mbështesë të shoqin, pavarësisht krimit të rëndë.  E kontaktuar dje nga “Panorama”, Vjollca Koxha mohoi që i shoqi...

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Bota Shqiptare

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Hashim Thaçi e Ramush Haradinaj kanë shkuar sot në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovë në promovimin e librit “Lindja e Vështirë e Shtetësisë së Kosovës” të shkruar nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!