“Zërin e Agron Llakajt kanë çuar për ekspertim në laboratorin anglez?!”

Tuesday, 09 October 2018 11:02

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar me ironi përfundimet e dala nga laboratori “JP French Associates”, sa i takon audio-përgjimit të dosjes “Babale”.

Manjani ironizon konkluzionin e kompanisë angleze, sipas së cilës regjistrimet nuk janë origjinale dhe materiali i dërguar është marrë nga mediat, duke thënë se në vend të zërit të Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, duhet të kenë dërguar zërin e Agron Llakajt, aktorit të njohur të humorit.

“Ore zërin e kujt paskan çuar për ekspertim këta, të Agron Xhafajt apo të Agron Llakajt?!
Nuk ndalojnë së gënjyeri…”, shkruan Manjani.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr në kopshtin e fëmijëve, mensa përfshihet nga flakët

Aktualitet

Zjarr në kopshtin e fëmijëve, mensa përfshihet nga flakët

Panik ne nje kopesh femijesh ne Lezhe. Zjarri qe perfshiu konviktin e shkollës “Kolin Gjoka” në Lezhë ka krijuar frikë dhe panik pasi në këto ambiente janë dhe fëmijët e...

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Aktualitet

Nxënësit e shkollës "At Gjon Karma" bojkotojnë mësimin

Nxënësit e Shkollës së Mesme "At Gjon Karma" në Gur të Zi në Shkodër sot kanë bojkotuar orën e parë të mësimit. Shkak për bojkotimin e mësimit është bërë mungesave e...

Zbulohet varri antik në Egjipt

Globi

Zbulohet varri antik në Egjipt

Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar një varr antik më shumë se 4,400-vjeçar në kompleksin e piramidave të Sakaras. Varri privat, rreth 10 metra i gjatë dhe 3 metra i lartë, mendohet se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!