“Zërin e Agron Llakajt kanë çuar për ekspertim në laboratorin anglez?!”

Tuesday, 09 October 2018 11:02

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar me ironi përfundimet e dala nga laboratori “JP French Associates”, sa i takon audio-përgjimit të dosjes “Babale”.

Manjani ironizon konkluzionin e kompanisë angleze, sipas së cilës regjistrimet nuk janë origjinale dhe materiali i dërguar është marrë nga mediat, duke thënë se në vend të zërit të Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, duhet të kenë dërguar zërin e Agron Llakajt, aktorit të njohur të humorit.

“Ore zërin e kujt paskan çuar për ekspertim këta, të Agron Xhafajt apo të Agron Llakajt?!
Nuk ndalojnë së gënjyeri…”, shkruan Manjani.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Masakra në Mat, flet gruaja e autorit: Pse nuk e braktis bashkëshortin

Aktualitet

Masakra në Mat, flet gruaja e autorit: Pse nuk e braktis bashkëshortin

Bashkëshortja e Kujtim Koxhës, i cili vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, do ta mbështesë të shoqin, pavarësisht krimit të rëndë.  E kontaktuar dje nga “Panorama”, Vjollca Koxha mohoi që i shoqi...

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Bota Shqiptare

Pas përplasjeve publike, Thaçi e Haradinaj bashkë te Nexhat Daci

Hashim Thaçi e Ramush Haradinaj kanë shkuar sot në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovë në promovimin e librit “Lindja e Vështirë e Shtetësisë së Kosovës” të shkruar nga...

Dita ndërkombëtare e ecjes në natyrë

Lifestyle

Dita ndërkombëtare e ecjes në natyrë

15 tetori është caktuar nga Organizata Botërore e Shëndetësisë si Dita Ndërkombëtare e Ecjes në Natyrë. Qëllimi i kësaj dite është ngritja e vetëdijes së institucioneve dhe qytetarëve mbi rëndësinë që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!