Denoncim/ Nikolla nuk u jep diplomat studentëve të Universitetit Aleksandër Xhuvani

E mërkurë, 08 August 2018 20:19

Qytetari dixhital denoncon te Ish-kryeministri Sali Berisha mos pajisjen prej më shumë se një viti me diploma për studentët e Universitetit Aleksandër Xhuvani.

Përmes një postimi në “facebook”, Berisha bën publik këtë denoncim, ku shkruhet se mos pajisja me diplomë për studentët që kanë mbaruar “Imazheri skopi” është duke i penguar ata për të vazhduar studimet më tej apo jashtë vendit.

Postimi i plotë:

Denoncohet perseri ndrikull Nikolla apo Vila!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“P.sh nga qyteti i elbasanit doktor dhe sa do presin keta student te shkolles alexsander xhuvani te deges imazheri skopi kan mese nje vit e gjyse qe jan dipllomuar dhe akoma nuk i japin .p.gj.eshte nuk ka kartona.kurse shkollat private perdite trasmetojne ne medjat e tyre.qe mburren dhe marrin dipllomat qoft edhe lishencen.sepse ato jan femijet e tyre apo bisneseve e baballareve te korruptuar qe po i pijn gjakun ketij populli.te lutem publikoje kete.doktor .un personalisht.dua te marr vajzen te bej masterin ne gjermani si dhe shum te tjere.nuk disponojne dipllomat.dhe presim me syt nga qielli.nuk durojme dot me ka shku durimi .sos...”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vendet ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Aktualitet

Vendet ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Të tradhtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi, marrëdhënien seksuale mes një personi të martuar dhe një person...

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Aktualitet

Njollat e bardha në lëkurë – Shenjat e mungesës së vitaminave në organizëm

Njollat e bardha në lëkurë ndryshe quhen Vitiligo. Ky problem shëndetësor shfaqet në çdo pjesë të trupit. Një karakteristikë e këtyre njollave është se janë simetrike. Pra nëse këto njolla dalin në...

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Aktualitet

Për 60 ditë/Receta me rozmarinë për problemet me mëlçinë

Përdorimet mjekësore të rozmarinës datojnë që në lashtësi. Kjo bimë çmohet si mirëmërëse për gjithë organizmin dhe për shëndetin e mëlçisë gjithashtu. AgroWeb.org sjell më poshtë një kurë të shëndetshme dhe krejt...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!