Rama i frikësuar për vdekje në Shkodër, del video

E mërkurë, 04 July 2018 09:52

Kryeministri Edi Rama ishte ditën e dijshme në Shkodër, ndërsa vizita e tij është shoqëruar me masa të larta sigurie.

Duke qenë se në çdo vizitë të tij nëpër qytete të Shqipërisë, pritet me protesta dhe me reagime të shumta nga qytetarët, Policia e Shtetit dhe Garda e Republikës kishte blinduar Shkodrën, madje duke bllokuar edhe pedonalen.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mëngjesin e sotëm një video, ku duken punonjësit e Gardës që nuk lejojnë qytetarët e Shkodrës që kalojnë ne pedonale.

“Frike e madhe e Norieges nga qytetaret e Shkodres! Policia bllokoi pedonalen per qytetaret sepse do kalonte Piktori deshtak. Sb”, shkruan Berisha.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kryemadhi: Xhika u godit politikisht, PS-së i doli LSI e Elbasanit jashtë parashikimeve

Politikë

Kryemadhi: Xhika u godit politikisht, PS-së i doli LSI e Elbasanit jashtë parashikimeve

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, lajmëroi strukturën e saj në Elbasan se opozita nuk ka më marrëdhënie me parlamentin pasi ky institucion është braktisur nga qeveria. Kryemadhi: Tashmë marrëdhënia e opozitës...

Të rinjtë në Kosovë rrezikojnë nga radikalizmi në lojrat online

Bota Shqiptare

Të rinjtë në Kosovë rrezikojnë nga radikalizmi në lojrat online

Egzoni dhe Rajmondi, njëri 17 tjetri 19-vjeçar luajnë me orë të tëra lojëra përmes internetit. Ata gjatë kësaj kohe bisedojnë me lojtarë të tjerë nga e gjithë bota përmes mundësisë...

Presidenti Trump kthehet në OKB një vit pas fjalimit për Korenë e Veriut

Globi

Presidenti Trump kthehet në OKB një vit pas fjalimit për Korenë e Veriut

Presidenti Donald Trump shkon të hënën në Kombet e Bashkuara për të marrë pjesë në takimet e përvitshme të udhëheqësve botërorë. Nga luftrat, tek ndryshimet e klimës, tek uria dhe...