Kryeredaktori i RD, Bledi Kasmi u shpreh nga spitali ku po merr mjekimin se është goditur në mënyrë të pabesë…
Partia Demokratike dhe aleatët e saj zhvilluan sot një tubim proteste së bashku me mijëra anëtarë dhe mbështetës të opozitës,…
Personi në foto është një protestues që po tërheq vëmendjen e të gjithëve para selisë blu, aty ku mbylli protestën…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat ka falënderuar të gjithë pjesëmarrësit në protestën e sotme. ‘Në…
Kryetari i opozitës Lulzim Basha, sapo ka dhënë mesazhin përmbyllës të protestës nga selia blu, është nisur menjëherë drejt Spitalit…
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbajtur një fjalim të shkurtër në shkallës së selisë së Partisë Demokratike. Basha u…
Kreu i PD-së i është bashkuar protestuesve tek ministria e Brendshme pas incidenteve që ndodhen aty. Lulzim Basha kërkon që…
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në protestën e opozitës pak minuta më parë. Policët kanë goditur dhe përgjakur kryeredaktorin…
Pjesa më e madhe e protestuesve vazhdon që të qëndrojë përpara Ministrisë së Brendshme, ku tensionet ishin edhe më të…