Rama duhet ti kërkojë falje Kosovës, por jo për Cakajn

E Enjte, 10 Janar 2019 21:56

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, pse nuk ia kerkoi mikut te tij Sandrit, te tregoi varret e mijera te zhdukurve nga lufta e Kosoves!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, pse nuk ia mbushi mendjen mikut te tij Sandrit, qe te kerkoi falje per krimet e qeverise serbe ne Kosove!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, qe per 5 vite e kusur ne krye te Shqiperise nuk loboj tek ndonje shtet per njohjen e Kosoves!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per moskrijimin e Ambasadave dhe Konsullatave te perbashketa me Kosoven ne disa shtete!

Nga Flamur Vezaj/

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos lobimin e shtetit shqiptare qe Kosova te pranohet ne UNESCO!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos lobimin qe Kosova te pranohet ne INTERPOL!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per deshtimin e njohjes se Lahutes si pjese e trashegimise shqiptare ne UNESCO e jo te lejonte serbet ta regjistronin si te tyren!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per dhenien e çelsit te Tiranes nje kengetari serb qe ishte frymezim i çetnikeve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per vendosjen e takses ne Rrugen e Kombit!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per kufirin fizike mes dy shteteve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos ndryshimin e ligjit per shtetesite, qe ti lehtesoi procedurat per shqiptaret e Kosoves dhe jo te trajtohen njesoj si kinezet!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mungeses se tregtise se lire mes dy vendeve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per keshilltaret e tij te lidhur me sherbimin sekret serb!

....Etj etj....dhe jo ti kerkoj falje Kosoves per emerimin e nje ministri te tij adoleshent!

#Boll_se_na_shpifet_me_kete_lloj_patriotizmi#

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapen 2 milionë euro drogë

Aktualitet

Kapen 2 milionë euro drogë

Një sasi e madhe droge është kapur gjatë natës në Italia. Në pranga është vënë një shqiptar, i cili mësohet se e kishte lënë sasinë e madhe të kanabisit në garazhin...

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Aktualitet

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë me to janë arrestuar edhe një turk dhe një shtetas...

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!