Shumica e njerëzve do të ballafaqohen me probleme të epshit seksual në ndonjë fazë të jetës së tyre. Rreth 50%…
Riviera shqiptare është një nga destinacionet europiane sekrete të ruajtura mirë, me përjashtim të italianëve, të cilët në pjesën më…
Gucci është një prej firmave të luksit më të preferuara nga të gjithë, si meshkujt edhe femrat. Duket sikur çdo…
Ai është berberi më i kërkuar në New York. Bëhet fjalë për Anthony Mancinelli, 107-vjeçari që po surprizon shumë njerëz…
Boshti kurrizor është një nga pjesët e trupit tonë për të cilin duhet të kujdesemi në mënyrë rigoroze, sepse përfaqëson…
Një video qesharake është publikuar në Facebook. Aty shihet një person teksa përgatitë një gjellë. Por ajo që kap syrin…
Petrit Çarkaxhiu, vokalisti i grupit Jericho, ka publikuar një video në Facebook. Aty, spontanisht ai krijon një melodi për disa…
Kjo është nga të rrallat video që të përcjellin energji pozitive dhe të lënë një shije të mirë përgjatë gjithë…
Një foto e një burri në plazh, e shkrepur në vitin 1943, mund të jetë dëshmi se udhëtimi në kohë…
Shenjat e gishtërinjve thonë shumë për përsonalitetin tuaj. Ja çfarë domethënie kanë. Harqe jo shumë të theksuar Jeni përgjithësisht i…
Nëse dita e parë e javës nis mirë, ka shumë mundësi që e gjitha të shkojë pa probleme. Ja disa…
Ndonjëherë ndodh që fëmijët tuaj t’ju kapin në momente të papërshtatshme dhe të sikletshme, por edhe në këto raste, pavarësisht…

Lajmet e fundit

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Sport

Hamburgun e kap mallkimi i Mavrajt, e pëson edhe trajneri

Hamburgu nuk po kalon një moment të mirë as në Bundesligën 2, duke qenë se rezultatet janë zhgënjyese dhe në klub ka hyrë frika e nj dështimi të mundshëm nga...

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Sport

Gjyqtari valltar bëhet hit në internet

Një gjyqtar anësor është bërë hit në internet pasi teksa drejtonte takimin ka shfrytëzuar kohën edhe për vallëzim. Tifozët këndonin dhe këngët e tyre i shfrytëzoi anësori që vallëzonte për të...

iPhone XS Max vs. Google Pixel 3 XL, cili është më i shpejtë?

Teknologji

iPhone XS Max vs. Google Pixel 3 XL, cili është më i shpejtë?

iPhone XS Max dhe Google Pixel 3 XL janë dy smartfonët më të avancuar të cilët janë lansuar së fundmi dhe janë mirëpritur shumë mirë në treg. Të dytë kanë performanca...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!