Kjo video e publikuar në Facebook i ka bërë shumë persona të qeshin. Aty shihet një vajzë teksa luan rolin…
Secili mashkull kërkon karaktere të caktuara të cilat e zgjedhura e zemrës së tyre do të duhej t’i ketë, mirëpo…
WhatsApp rrjeti më i madh i shkëmbimit të mesazheve online ndodhet përsëri në telashe. Ekspertët kanë paralajmëruar përdoruesit që të…
Një talent i mahnitshëm është zbuluar në Facebook. Një person është shfaqur duke i imituar instrumentet me zërin e tij.…
Dashi – Përse jeni mbyllur në guaskën tuaj? Miqtë dhe familjarët kanë nisur të shqetësohen për ty. Tregojuni që jeni mirë.…
Mjekët hoqën më shumë 200 gurë tëmthi nga trupi i një gruaje në Kinë. Ajo vendosi të shkonte në spitalin…
Kung-Fu rivlerësohet në botën perëndimore. Nuk është vetëm një art marcial, por edhe një filozofi jete, pasi është një praktikë…
Sipas një ligji të ri në Zelandën e Re që ka hyrë në fuqi nga 1 Tetori, të gjithë turistët…
Kukulla Barbi do të vijë në një film. Do të jetë pikërisht aktorja Margot Robbie e cila do të luajë rolin…
Kuzhinieri shqiptar, Renato Mekolli, ka dashur sëfundmi të na përshëndesë me disa foto të nxehta, të cilat ndoshta nuk janë…
Kjo video e publikuar në Facebook i ka bërë të qeshin të gjithë ata që e kanë parë. Aty shihen…
Mjekët hoqën më shumë 200 gurë tëmthi nga trupi i një gruaje në Kinë. Ajo vendosi të shkonte në spitalin…

Lajmet e fundit

Çfarë është Traktati i Forcave Bërthamore me Rreze të Mesme ose INF?

Aktualitet

Çfarë është Traktati i Forcave Bërthamore me Rreze të Mesme ose INF?

Presidenti Donald Trump është zotuar të tërhiqet nga një marrëveshje e rëndësishme e armëve nga periudha e Luftës së Ftohtë me Rusinë, duke akuzuar Moskën për shkelje të saj. Ja...

Takim Bolton-Putin për traktatin e raketave bërthamore

Globi

Takim Bolton-Putin për traktatin e raketave bërthamore

Këshilltari amerikan i Sigurisë Kombëtare, John Bolton takohet të martën në Moskë me presidentin Vladimir Putin për të shpjeguar se pse Presidenti Donald Trump do të nxjerrë Shtetet e Bashkuara...

Erdogan: Kashoggi, viktimë e një vrasjeje me paramendim

Aktualitet

Erdogan: Kashoggi, viktimë e një vrasjeje me paramendim

Presidenti turk Recep Taip Erdogan tha të martën se vrasja e gazetarit saudit Jamal Kgashogi ishte akt i paramenduar dhe se personat përgjegjës, përfshirë ata që dhanë urdhër për vrasjen...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!