Dashi-Kjo ditë do të jetë mjaft e rëndësishme dhe e mbushur me ngjarje të rëndësishme për karrierën tuaj aktuale. Horoskopi…
Marrja e vendimeve ndonjëherë vërtet është e vështirë dhe duhet patjetër goxha të mundohemi në mënyrë që të jemi të…
Herën tjetër që do t’iu shkojë në mendje të qëndroni buzë një shkëmbi panoramik, apo në majën e një ujëvare,…
Keni rënë në dashuri? Ja si ta kuptoni bazuar në shenjën e horoskopit Dashi Elementi yt është zjarri: jeni shumë…
Disa njerëz në momentet e fundit e humbin ndjenjën e kohës dhe fillojnë të flasin për gjërat nga e kaluara…
Nuk është hamëndësim, por rezultat i një studimi të fundit. Meshkujt që bëhen prindër për herë të parë, fitojnë mesatarisht…
Mitet e fitnesit të cilat po ju demoralizojnë t’i arrini qëllimet e humbjes së peshës. “Dua të humbë peshë, kështu…
Këtu janë 3 pyetjet më të mira për t’ia bërë të dashurit ose të dashurës çdo ditë, që të keni…
Meshkujt e vërtetë kurrë nuk heqin dorë nga joshja e bashkëshortes së vet, madje edhe kur janë së bashku me…
Aktorja kineze Fan Bingbing është gjobitur me qindra milionë dollarë për shkak se ka kryer evazion fiskal. Lajmi vjen 3…
Dashi –Duke nisur nga sot nuk do të dini që të vendosni se kush janë njerëzit e vërtetë që doni…
Një adoleshente britanike ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj për të paguar shkollën dhe për të ndihmuar familjen e…

Lajmet e fundit

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Aktualitet

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Në kuadër  të vënies në kontroll të tregjeve mbarë vendit, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit  ka bllokuar sot disa subjekte  në qytetin e Milotit. Trupat inspektuese e DRAKU, Lezhë kontrolluan tregun...

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

Lifestyle

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

DASHITë përgjithshmet: Kjo javë do të jetë plot me veprime dhe intensitet dhe mbi të gjitha me humor të mirë! Takimet shoqërore, pjesëmarrja në ngjarje publike, arratisje me miqtë dhe shokët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!