Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor që do jetë pjesë e albumit të saj të ri "Phoenix". Kënga…
Statuja e çmimit për “World Film Favourite Female” bëri historinë si “Golden Globe” më i shitur në një ankand. Statuja e…
Hiti i Dua Lipës “New Rules” vazhdon të thyejë rekorde edhe një vit pas publikimit. Kënga ka arritur 1.5 miliardë klikime…
Renditja e fatit të shenjave të Horoskopit për këtë javë, sipas astrologut Paolo Fox: Luani 1: Ju jeni duke fituar.…
Më të rrezikshmit janë shtigjet e panatyrshëm që ndjek në jetën tënde, detyrimet që i merr përsipër për të mos…
Dashi – Mos u shqetësoni nëse e gjeni veten me shpatulla pas muri ditët në vijim, ju jeni një ndër ata…
Të zgjuarit herët është një prej faktorëve kryesorë të mirëqenies trupore e jo vetëm. Sipas studimeve, të flini mirë gjatë…
Mbrëmjet e së dielës janë totalisht relaks për t’u marrë me veten. Pra, nëse gjatë ditës ke qenë në plazh…
Secila shenjë ka karakteristikat e veta prandaj është ndryshe nga të tjerët. Por a e keni menduar ndonjëherë se përse…
Të gjithë kanë pozitën e pëlqyer për të fjetur, mirëpo janë disa pozita më të preferuar e disa të tjera…
Lexoni në vijim në cilat shenja janë lindur ato të cilat janë femrat më të mira për martesë. Gaforrja Ndjenjat…
Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e…

Lajmet e fundit

Universiteti i Gjirokastrës distancohet nga Panajot Barka

Politikë

Universiteti i Gjirokastrës distancohet nga Panajot Barka

Universiteti i Gjirokastrës në një deklaratë për mediat ka reaguar pas ndalimit të pedagogut   Panajot Barka dy ditë më parë në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës, pasi iu gjetën...

Kulturë

Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu finalizojnë duetin “Dashuri”

Ka kohë që është paralajmëruar një duet mes Sabri Fejzullahut dhe Morena Tarakut. Morena Taraku përmes një statusi që sapo ka publikuar në InstaStory, ka bërë të ditur që ky projekt...

​Karikatura e Ditës: Shaqiri e bombardon autobusin e Man Unitedit

Sport

​Karikatura e Ditës: Shaqiri e bombardon autobusin e Man Unitedit

Protagonist i Karikaturës së Ditës të Goal.com për ditën e hënë është mesfushori me orgjinë shqiptare i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, për paraqitjen që bëri në derbin e djeshëm kundër Manchester...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!