Ato janë shqetësuese, të neveritshme dhe shumica e njerëzve nuk i pëlqen. Përkundër kësaj, ekziston një rregull i rëndësishëm kur…
Dashi – Me lëvizjen e diellit në shenjën tuaj do të gjeni një tjetër drejtim për jetën dhe motivime të…
Në këtë artikull do ju sjellim se cilët janë kolegët më të mirë bazuar te shenja e horoskopit. Sipas ekspertëve…
Këtu janë disa shenja famëkeqe që nuk përputhen dhe çfarë mund të bëni për ta bërë këtë marrëdhënie të funksionojë.…
Aktori Brad Pitt ka ndërtuar një park të bukur në oborrin e shtëpisë së tij pasi vazhdon lufta për të…
Urren zhurmat, kafshatat e zhurmshme dhe përplasjet e buzëve që shumë vetë bëjnë kur hanë? Me shumë mundësi të duken…
Jemi pothuajse atje. Pak më shumë se 30 ditë para Krishtlindjeve dhe kjo do të thotë se, përveç dhuratave, është…
Këtu janë disa shenja famëkeqe që nuk përputhen dhe çfarë mund të bëni për ta bërë këtë marrëdhënie të funksionojë.…
“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm…
Horoskopi – 20 nëntor 2018 DASHI Jupiteri do të influencojë sektorin që lidhet me pasionin dhe takimet. Nëse jeni vetë…
Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën…
P. Diddy ka publikuar fotot me momentet e lumturisë në familjen e tij, pak ditë pas vdekjes së bashkëshortes, aktores…

Lajmet e fundit

Veseli sot në Uashington, takime në Shtëpinë e Bardhë

Bota Shqiptare

Veseli sot në Uashington, takime në Shtëpinë e Bardhë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të qëndrojë sot në Uashington. Ai do të ketë aty takime me zyrtarë të lartë të shtetit amerikan. Veseli pritet të ketë takime...

FRESH dhe policia në aksion për të mposhtur protestën e studentëve në Gjirokastër

Aktualitet

FRESH dhe policia në aksion për të mposhtur protestën e studentëve në Gjirokastër

Studentët në Gjirokastër janë në ditën e tyre të dytë të protestës për plotësimin e kërkesave të tyre. Por megjithatë ata kanë hasur vështirësi për t’u organizuar. Së pari ishte policia...

Ambasadori amerikan: Qeveria t'i ndëshkojë zyrtarët e korruptuar

Globi

Ambasadori amerikan: Qeveria t'i ndëshkojë zyrtarët e korruptuar

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka folur sot për çështjen e luftimit të korrupsionit, ndërsa ka thënë se nuk janë të mjaftueshme ligjet nëse ato nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!