Një nënë e tre fëmijëve ka ndërruar jetë 17 ditë, pasi bëri gjoksin me dëshirën për të përmirësuar pamjen e…
Secila shenjë ka disa karakteristika të veta interesante të cilat e bëjnë tërheqëse, ndërsa aspektet e ndryshme astrologjike mund të…
DASHI Do shkoni në qiell të shtatë sot të gjithë ju që jeni në një lidhje. Ka mundësi të keni…
6 karakteristikat e femrave që janë magent për meshkujt 1.Zëri dhe mënyra e të folurit Në fillim, shkencëtarët zbuluan se…
David Dubnitsky i bën fotografitë në atë mënyrë që subjektet e tij femra nuk shfaqen thjeshtë të bukura.Talenti i artistit…
Dashi- Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do…
Banka zvicerane “United Bank of Switzerland”, në kuadër të kërkimit të madh vjetor për çmimet dhe fitimet, ndërmjet tjerash është…
Në jetën tonë ne biem në dashuri e më pas ndahemi ndonjëherë për t’u bashkuar sërish me këtë person Shumë…
Bob Curley shprehet se në jetë mësohen disa leksione mjaf të rëndësishme, kryesisht midis moshës 40-50 vjecare. Nga praktikimi i…
I ftuari i parë i emisionit Provokacija nga gazetari Mustafa Nano ishte moderatori Ermal Mamaqi. Një diskutim për këndvështrimet e…
Dita e nesërme nuk pritet të jetë aspak e mirë, prandaj për disa shenja të Horoskopit këshillohet që të bëjnë…
Produktet Dolce & Gabbana janë hequr nga faqet e blerjeve online në Kinë, si reagim ndaj një reklame të diskutueshme…

Lajmet e fundit

Veseli sot në Uashington, takime në Shtëpinë e Bardhë

Bota Shqiptare

Veseli sot në Uashington, takime në Shtëpinë e Bardhë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të qëndrojë sot në Uashington. Ai do të ketë aty takime me zyrtarë të lartë të shtetit amerikan. Veseli pritet të ketë takime...

Video dhe foto ekskluzive/ Tym në Portin e Durrësit

Aktualitet

Video dhe foto ekskluzive/ Tym në Portin e Durrësit

Në redaksinë e 55neës.al sapo kanë mbërritur një foto dhe një video, ku duket qartë se tymi ka mbuluar Portin e Durrësit. Ende nuk dihen detajet se çfarë ka ndodhur dhe...

Ambasadori amerikan: Qeveria t'i ndëshkojë zyrtarët e korruptuar

Globi

Ambasadori amerikan: Qeveria t'i ndëshkojë zyrtarët e korruptuar

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka folur sot për çështjen e luftimit të korrupsionit, ndërsa ka thënë se nuk janë të mjaftueshme ligjet nëse ato nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!