Një gjyshe 72-vjeçare thotë se ka gjetur “dashurinë e vërtetë” me bashkëshortin e saj 19-vjeçar, i cili nga ana e…
Më në fund kanë dal fotot ku do të qëndrojë mami e re dhe vajza e saj e sapolindur. Shtëpia…
Grimcat e rërës dhe prezenca e pluhurit nga shkretëtirat afrikane do të mbizotëroje edhe në ditët ne vazhdim ka njoftuar…
Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë zonat veriore ndërsa vranësira më të dukshme do të ketë në Jug dhe pjesërisht…
Dashi Shqyrtoni me vëmendje marrëdhënien tuaj në çift, por mbani nervat të qëndrueshme. Disa shqetësime në dashuri do t’ju bëjnë…
Ylli i filmave Leonardo DiCaprio i cili njihet edhe si një investitor i pasurive të paluajtshme, ka blerë së fundmi…
Këtë vit Shqipëria përfaqësohet në Eurovision nga këngëtari Eugen Bushpepa. Ndërkohë vijnë vlerësimet e para për këngëtarin shqiptar nga gazeta…
Paraditja mbetet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta duke sjellë shira të pakët në Veri por mesdita deri në mbrëmje…
Dashi Nuk do të jetë rasti për të mbajtur inatin me partnerin/en, përballuni drejtpërdrejt me të pa kundërshtime. Pranoni polemikat…
Studimi i fundit i disa shkencëtarëve spanjoll ka treguar se një femër e bukur bën keq për shëndetin, pasi pesë…
Ditët sa po vijnë e po bëhen më të ngrohta, dhe kjo është koha perfekte pë të bërë pjesë të…
Këtë javë, në Arabinë Saudite do të mbahet Java e Parë e Modës. Nëse mendoni se do të shihni foto…

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Sport

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Përfaqësuesja kosovare e futbollit dominoi totalisht në transfertën e mbyllur 0-5 në Valeta kundër Maltës, në një ndeshje që i dha 3 pikë të rëndësishme në Ligën e Kombeve. Përballja në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!