Në SHBA një nënë e shqetësuar nga fakti se djali i saj shpenzonte shumë orë në rrjetet sociale me iPhonen…
Disa sekrete, që tregojnë se çfarë duhet të bësh për të mbajtur një mashkull gjithmonë pas vetes. Bëjë për të…
Vera erdhi dhe ajo që të gjithë kërkojnë me siguri është një nxirje e shpejtë dhe e qendrueshme. Po si…
Moti për të mërkurën mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Sipas MeteoAlb, pas mesditës priten vranësira kalimtare…
Frika që kishte dhëndri nga rrufetë, bëri që një dasmë në Indi të ndërpritej në mes. Ishte nusja e tij…
Të gjithë do të donim të ishim sa më të famshëm dhe më të ndjekur në rrjetet sociale. Vetëvlerësimi kohët…
Rinisi alergjik është inflamacioni i mukozës së hundës që është një sëmundje kronike dhe ndodh në 15-20% të popullsisë. Shkaktohet…
Rrjetet sociale shërbejnë pothuajse çdo herë për njoftime të reja, apo edhe për lindje të reja. Prindër të ri duan…
 Kjo recetë, do të transformojë tërësisht flokët duke iu dhënë atyre shkëlqim dhe volum si asnjëherë më parë. Kjo maskë…
Ky është momenti qesharak kur një nënë e nervozuar, hyn në dhomën e vajzave dhe i gjen ato duke vallëzuar…

Lajmet e fundit

20 miliardë lekë vjedhje taksapaguesve me rimbursimet falso të ilaçeve

Aktualitet

20 miliardë lekë vjedhje taksapaguesve me rimbursimet falso të ilaçeve

Një tjetër skemë mashtrimi dyshohet me barnat me rimbursim. Bëhet fjalë për afro dy miliardë lekë (të reja ose 20 miliardë lekë të vjetra) , të cilat nuk dihet se...

Shihni çfarë ka mbetur pas zjarrit në Tiranë

Aktualitet

Shihni çfarë ka mbetur pas zjarrit në Tiranë

 Një magazinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme pranë ‘Farmacisë 10’ në Tiranë.   Në pamjet shihet se magazina ka qenë me pajisje elektroshtëpiake të cilat janë djegur pothuajse plotësisht. Në vendngjarje...

Humbet 60 mijë euro në kazino, shqiptari terrorizon me armë

Aktualitet

Humbet 60 mijë euro në kazino, shqiptari terrorizon me armë

Një shqiptar në Spanjë rrezikon të dënohet me 15 vite burg, pasi kishte qëlluar me armë ndaj stafit të një kazinoje. Kjo ngjarje ka ndodhur në korrik të vitit 2015 ne...