Dashi- Nuk do të mungojnë idetë e reja dhe energjia e duhur për t’i zbatuar projektet tuaja. Do të keni mbështetjen…
Le të tregohemi plotësisht të sinqertë. Jeta nuk të vjen të trokasë në derë, por je ti ai që e…
Idetë e Halloween ndryshuan me kalimin e kohës dhe kështu bënë kostumet që kanë evoluar nga lëkurat e kafshëve pagane…
Ndonjëherë truri nuk mund t’i besojë syve, sepse ndodh ajo që ne quajmë iluzion optik. Në kohën e Instagram dhe…
Një grua 30-vjeçare që pretendonte se kishte kryer marrëdhënie seksuale me fantazma, tani thotë se është fejuar me një prej…
Dashi- Do të jetë një ditë mjaft pozitive për të bërë paqe me personat me të cilët keni debatuar gjatë javëve…
Vallëzimet në talent show të ndryshëm shpesh tërheqin vëmendje të madhe. I tillë ishte edhe ky vallëzim në një talent show…
Ka momente që ajri i shtëpisë të duket i rëndë, sikur të merr frymën. Kokteile aromash të pakëndshme zaptojnë çdo…
Nëse akoma nuk e keni vendosur se çfarë duhet të vishni sot për natën e frikshme në Halloween-it, atëherë duhet…
Mos u çudisni nëse në një dasmë që jeni të ftuar nusja nga mesi i ceremonisë të largohet nga pista…
Nëse ke sy kaltër, konsideroje veten me fat. Sytë kaltër janë shumë të pazakontë dhe kjo nuk ka asnjë diskutim,…
Vajzat përdorin seksin për të marrë dashuri. Djemtë përdorin dashurinë për të marrë seks. Pas martesës, gruaja e mori atë…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!