“Samsung SHP-DR900” ky është emërtimi i bravës smart të nxjerrë në tregun koreanojugor nga “Samsung SDS”, divizioni që është i…
Pjesa më e madhe e Shqipërisë vijon në kushtet e motit të kthjellët ndërsa vranësira të lehta do të ketë…
Në foto e mëposhtme do shikoni disa vajza me dhe pa tualet. Nga pamjet mund të kuptosh që tualeti e…
Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat. Dashi Dashi është i njohur për kokëfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin…
Ka metoda të ndryshme, të vjetra, për gjoja parashikimin e fatit, duke filluar nga shpatulla e pulës, filxhani i kafesë,…
Në SHBA një nënë e shqetësuar nga fakti se djali i saj shpenzonte shumë orë në rrjetet sociale me iPhonen…
Disa sekrete, që tregojnë se çfarë duhet të bësh për të mbajtur një mashkull gjithmonë pas vetes. Bëjë për të…
Vera erdhi dhe ajo që të gjithë kërkojnë me siguri është një nxirje e shpejtë dhe e qendrueshme. Po si…
Moti për të mërkurën mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Sipas MeteoAlb, pas mesditës priten vranësira kalimtare…
Frika që kishte dhëndri nga rrufetë, bëri që një dasmë në Indi të ndërpritej në mes. Ishte nusja e tij…
Të gjithë do të donim të ishim sa më të famshëm dhe më të ndjekur në rrjetet sociale. Vetëvlerësimi kohët…
Rinisi alergjik është inflamacioni i mukozës së hundës që është një sëmundje kronike dhe ndodh në 15-20% të popullsisë. Shkaktohet…

Lajmet e fundit

Arratisje nga Erdogan: Jeta në hije e të përndjekurve gylenistë në Tiranë

Aktualitet

Arratisje nga Erdogan: Jeta në hije e të përndjekurve gylenistë në Tiranë

Një mëngjes në fund të gushtit 2016, ende pa gdhirë, Esin dhe Hüseyin Sakınmaz mbushën makinën me ushqime të gatshme në shtëpinë e tyre në Stamboll dhe u nisën drejt...

Vuçiç mbledh Këshillin e Sigurimit

Bota Shqiptare

Vuçiç mbledh Këshillin e Sigurimit

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha se Serbia ka kërkuar mbledhje emergjente të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, për shkak të vendimit të parlamentit të Kosovës për themelimin...

SHBA rezolutë kundër princit Saudit

Globi

SHBA rezolutë kundër princit Saudit

Senati i Shteteve të Bashkuara votoi një rezolutë për të ndaluar ndihmën ushtarake ndaj Arabisë Saudite për luftën në Jemen, si dhe bëri përgjegjës Princin saudit të kurorës, Muhamed Bin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!