Dashi Historitë e dashurisë që kanë lindur së fundmi mund të bëhen shumë shpejt të rëndësishme. Megjithatë, nëse nuk keni…
Mia Aflalo është vetëm 5 vjeçe por që tani ka gjetur rrugën për në botën e modës, falë flokëve të…
Jemi në kohën e lulëzimit të plotë! Kjo është periudha më e bukur për t’i bërë dhuratë vetes një buqetë…
Është mirë të mos mbani lodra në shtratin e fëmijës tuaj deri sa të jetë të paktën gjashtë muajsh. Kjo…
Si të dërgoni mesazh me ngjyrën e rrobave dhe pse duhet t’u kushtoni kujdes të madh detajeve ne veshje. Të…
Kylie Jenner shumë shpejtë pritet të bëhet miliarderja më e re në botë. 21-vjeçarja po shijon pasurinë e saj të…
Një lidhje e bukur midis Afërditës dhe Merkurit do ta bëjë jetën tonë më të mirë. Me ndjesinë e cilësisë…
Është kthyer në një trend të viteve të fundit njohja me anë të rrjeteve sociale. Shumë histori dashurie kanë nisur…
Shumë prej nesh rrotullohen gjatë natës përderisa përpiqmi të flemë por ndonjëherë është më kot. Por, duket se në fund…
Përdoruesi mesatar kontrollon telefonin e mençur çdo 12 minuta. Mediat sociale marrin thuajse gjithë kohën tuaj. Hulumtimet e fundit kanë…

Lajmet e fundit

VIDEO/ Shikoni se si përfundojnë bagazhet tuaja në aeroport

Globi

VIDEO/ Shikoni se si përfundojnë bagazhet tuaja në aeroport

Një pasagjer është tronditur kur pas sesi përfundonin bagazhet e tij. Ai ka filmuar momentin kur punonjësit në aeroportin e Manchester hidhin valixhet në rimorko pa u kujdesur fare për...

I dënuar me burg përjetë për vrasjen e gruas, biznesmeni nga Shkodra: Suela ishte thesari im

Aktualitet

I dënuar me burg përjetë për vrasjen e gruas, biznesmeni nga Shkodra: Suela ishte thesari im

Sadetin Sula, i cili është dënuar me burg përjetë për urdhërimin e vrasjes së gruas së tij, ka thyer heshtjen ndërsa mohon krimin. Në një lidhje telefonike live nga burgu 313...

I lodhur dhe kritika pa fund, edhe Hysaj drejt stolit

Sport

I lodhur dhe kritika pa fund, edhe Hysaj drejt stolit

Paraqitjet e Hysajt me Kombëtaren kanë qenë gjithmonë në qendër të kritikave, duke e konsideruar paraqitjen si të ndryshme nga ajo në kampionatin italian me Napolin. Por, mesa duket edhe...