Ekspozitat e bizhuterive mund të jenë mbresëlënëse. Duke parë bizhuteritë e mahnitshme dhe jashtëzakonisht të mëdha e të ekzagjeruara që…
Këto vajza që shihni në fotot e mëposhtme postuan në instagramet e tyre selfie të bëra në momente të ndryshme…
Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku…
Dikush që duket shumë i pavarur dhe pak shqetësues. Apo ndoshta ai person je ti. Nuk ka asgjë të keqe…
Të jesh nënë është ndjesia më e bukur në botë, thonë që është e vështirë të përshkruash atë ç’ka ndjen.…
Të jesh 42 vjeç por të dukesh jo më shumë se 18 ky është rasti i rrallë i Lure Hsu.…
Ja disa arsye përse dashuria e parë mbetet e paharrueshme. 1. Dashuria e parë është e fuqishme, pasi ti ndjen…
Fotografi i jetës së egër Ingo Gerlach ka fotografuar një luan e një luaneshë gjatë momentit intim në rezervatin kombëtar…
Territori shqiptar mbetet gjatë gjithë ditës në kushtet e motit të kthjellët përjashtuar Verilindjen dhe zonat Lindore ku pasditja fuqizon…
Sipas ekspertëve, nëse dëshironi të keni të dashurën më të mirë, duhet të shikoni shenjën e saj të horoskopit. Bëhet…
Psikologët përdorin termin “gaslight” (ndriçim me gaz) për t’iu referuar një lloji specifik të manipulimit ku manipulatorët përpiqen të krijojnë…
Më shumë se 50 për qind e grave ndërmjet moshës 20 dhe 29 vjeç dhe më shumë se 25 për…

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!