Kjo është një nga storiet më qesharake televizive të realizuara ndonjëherë në Kosovë. Aty, gazetari u thotë qytetarëve se "qeveria…
Gjithçka që bëjmë, e bëjmë për të tjerët! E keni vënë re se kur jemi të lumtur, as nuk na…
Një dush i mirë në mëngjes shpesh herë konsiderohet si çelësi për të nisur ditën me pozitivitet, por ja që…
Ato nisin që nga shitësit e makinave, ata të aksioneve e deri te tregtuesit e duhanit dhe të diamanteve Lexoni…
Humbja e peshës është një temë aktuale këto ditë. Kjo për shkak se për shumicën është e vështirë mirëmbajtja e…
Natyra e meshkujve dhe e femrave është e ndryshme dhe mendimet e tyre për situate të ndryshme bie në kundërshtim.…
Kur takojmë dikë, gjëja e fundit që duam të bëjmë janë gabimet prej të cilave dështoi njohja e fundit. Takimet…
Flitet shpesh për kimi në dashuri, duke theksuar tërheqjen reciproke apo dhe dashurinë me shikim të parë mes dy personave.…
Yjet sot të bënë gati të harrosh problemet dhe shqetësimet. Përgatitu për të papritura në çdo fushë të jetës! Në…
Njerëzit e moshës së mesme janë duke u këshilluar që të kenë ditë pa alkool për të përmirësuar shëndetin. Mosha…
Zakonet tuaja të përditshme, dukshëm të pafajshme, si për shembull të shohësh Instagramin ndërkohë që je në shtrat, mund të…
Një thënie thotë se gjithmonë dëshironi diçka të cilën nuk mund ta keni. Kjo është e vërtetë në shumë raste;…

Lajmet e fundit

Video/ Juncker sërish i dehur? Ja si sillet me gratë në Bruksel

Globi

Video/ Juncker sërish i dehur? Ja si sillet me gratë në Bruksel

Presidenti i Komisionit Europian, Jean Claude Juncker njihet për pasionin e tij për alkoolin dhe lirshmërinë në takimet publike. Shpesh herë është parë duke iu marrë këmbët, apo ka dalë...

Shpërthimi në Vlorë, gruaja: Si e gjeta pakon lidhur me celular

Aktualitet

Shpërthimi në Vlorë, gruaja: Si e gjeta pakon lidhur me celular

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së kaluar në një banesë në lagjen Çole të Vlorës. News24 dhe BalkanWeb sjellin eskuzivisht pasojat e shpërthimit dhe...

Tirana mundet nga Laçi

Sport

Tirana mundet nga Laçi

Laçi ka mundur me lehtësi Tiranën me rezultatin 2-1. Kurbinasit kanë mbyllur takimin që pjesën e parë duke shënuar dy gola të shpejtë me anë të Shtubinës në minutën e 14’...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!