Fotogaleri/ Vishuni “oversize’’ dhe do jeni super në modë

E mërkurë, 16 May 2018 18:17

Në kontinentin e largët të Australisë kanë zbritur shtëpitë e modës për të prezantuar koleksionet pranverë verë.

Një javë mode kjo e sponsorizuar nga  Mercedes-Benz Fashion Ëeek që sjell më të mirat e botës së modës.

Camilla dhe Marc janë stilistët e parë që hapën këtë event.

Ata ishin  frymëzuar nga prerjet e mëdha dhe ato që binin më shumë në  sy ishin cantat oversize.

E zeza nuk del nga moda, por as fustanët me thekë nuk do t’i mungojnë sezonit të nxehtë.

Ndërsa ngjyrat e tokës si kafja apo bezha do t’i tregojnë më elegante të gjitha vajzat që do ti veshin.

Sezoni i plazhit po afron e në këtë javë s’mund të mungojnë dhe rrobat e banjës. Duke filluar nga e bardha për të treguar format deri tek e kuqja apo  bluja.

Të gjitha këto të kombinuara bukur me pantallona të shkurtra apo kimono.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sekuestrohen municione, mbi 400 të shoqëruar (Video)

Aktualitet

Sekuestrohen municione, mbi 400 të shoqëruar (Video)

Policia e Shtetit dhe FNSH ka bërë bilancin e një jave në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë dhe kapjen e personave në kërkim. Polica bën me dije...

Plas bomba te Skënderbeu, skuadra bojkoton stërvitjen

Aktualitet

Plas bomba te Skënderbeu, skuadra bojkoton stërvitjen

 Plas te Skënderbeu. Lojtarët e kampionëve në fuqi nuk kanë pranuar të dalin në stërvitjen e sotme për shkak të rrogave të prapambetura. Futbollistët ia kanë bërë të qartë stafit teknik...

‘Bomba’/ Çollaku: Agjencitë e huaja kanë dokumentuar lidhjet e Ramës me krimin

Politikë

‘Bomba’/ Çollaku: Agjencitë e huaja kanë dokumentuar lidhjet e Ramës me krimin

Kreshnik Çollaku, ish-zv/ambasador i Shqipërisë në SHBA dhe drejtues në PD, ka deklaruar se shteti ka rënë dhe qeveria e Edi Ramës është duke vepruar si një organizatë mafioze. Në një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!