Fotogaleri/ Vishuni “oversize’’ dhe do jeni super në modë

E mërkurë, 16 May 2018 18:17

Në kontinentin e largët të Australisë kanë zbritur shtëpitë e modës për të prezantuar koleksionet pranverë verë.

Një javë mode kjo e sponsorizuar nga  Mercedes-Benz Fashion Ëeek që sjell më të mirat e botës së modës.

Camilla dhe Marc janë stilistët e parë që hapën këtë event.

Ata ishin  frymëzuar nga prerjet e mëdha dhe ato që binin më shumë në  sy ishin cantat oversize.

E zeza nuk del nga moda, por as fustanët me thekë nuk do t’i mungojnë sezonit të nxehtë.

Ndërsa ngjyrat e tokës si kafja apo bezha do t’i tregojnë më elegante të gjitha vajzat që do ti veshin.

Sezoni i plazhit po afron e në këtë javë s’mund të mungojnë dhe rrobat e banjës. Duke filluar nga e bardha për të treguar format deri tek e kuqja apo  bluja.

Të gjitha këto të kombinuara bukur me pantallona të shkurtra apo kimono.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.