Irina Shayk tërheq të gjithë vëmendjen në premierën e filmit “A Star Is Born”

Premte, 09 November 2018 17:04

Ajo ditë më parë tregoi mbështetjen për të dashurin e saj Brandley Cooper, i cili debutoi si regjisor në ribërjen e filmit mjuzikal ‘A Star Is Born’.

Modelja e njohur Irina Shayk ka marrë pjesë në ndarjen e çmimeve ‘GQ Men of the Year Award’ i cili u mbajt në Komische Oper në Berlin.

Modelja rusi dukej e mahnitëshme në një fustan të shkurtë me ngjyrë metali të cilën e kishte kombinuar me çizme të gjata, ndërsa ishte e shoqëruar nga ikona e modës Donatella Versace, transmeton rtk.

Ajo ishte krejtësisht në elementin e saj duke marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq.

Ndryshe Irina është në lidhje me aktorin Brandley Cooper me të cilin ka një vajzë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Sport

Penallti dhe Skocia e mbyll pjesën e parë me avantazhin e 2 golave

Skocia e ka mbyllur 2-0 përballjen në Loro Boriçi përballë Shqipërisë. Në minutën e 45’ ishte Fletcher ai i cili mposhti nga pika e bardhë e penalltisë portierin.

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Sport

Kosova, sukses me 5 yje me Maltën

Përfaqësuesja kosovare e futbollit dominoi totalisht në transfertën e mbyllur 0-5 në Valeta kundër Maltës, në një ndeshje që i dha 3 pikë të rëndësishme në Ligën e Kombeve. Përballja në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!