Dafina publikon këngën “Kurgjo nuk kallxojna”

Tuesday, 16 October 2018 19:10

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Kurgjo nuk kallxojna”.

Për muzikën dhe realizimin është përkujdesur Cricket ndërsa tekstin e ka shkruar Gesko me vetë këngëtaren Zeqiri.

Kjo këngë vjen pas suksesit që pati kënga “Kalon” që Dafina e realizoi në bashkëpunim me reperin Lumi B. “Kalon” ka 22 milionë klikime në YouTube, dy muaj që prej lansimit.

 

 

Modifikuar më Tuesday, 16 October 2018 20:28

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Aktualitet

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Prej fillimit të 2019-s, klinikat dentare në vend janë të detyruara që të bazohen në listën e re me çmimet dysheme për shërbimet bazë që ofrojnë. Për një mbushje dhëmbi...

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Show-biz

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Disa javë më parë, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u bënë kryefjala e mediave dhe çifti më i komentuar në rrjete sociale. Dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin e më...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!