Kur Followersat tuaj  janë duke kaluar nëpër postimet tuaja në Instagram, keni vetëm një sekondë, nëse jeni me fat, të…
Lorik Cana është kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare dhe ndër të parët futbollistë që ka e dërguar emrin e shqiptarëve…
Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur…
Çagatay Ulusoy është aktori i njohur turk, i cili për publikun shqiptar është bërë i njohur në serialin ‘I Infiltruari”…
Një artiste e re shqiptare, po synon tregun amerikan të muzikës. Bëhet fjalë për këngëtaren e quajtur Njomza Vitia, e…
Etiketat e veshjeve, ndërresave apo çfarëdo lloj pëlhure nuk japin të gjithë informacionin për të cilin mund të keni nevojë…
Nëse një foto flet sa 1,000 fjalë, ne duam që këto fjalë të jenë të kuptueshme, të “dëgjohen” nga të…
Çizmet deri tek kyçi nuk janë një tendencë, por një model që rikthehet çdo vjeshtë ! Çdo vit duket se…
Vendi i ëndrrave ekziston! Quhet Marinaleda dhe gjithçka është në perfeksion, nisur nga rrogat, interneti pa pagesë dhe shumë gjëra…
Ambiciet e mëdha në punë dhe obligimet e shumta, kanë bërë që njerëzit ta përjetojnë krizën e moshës së mesme…
Doni të shkarkoni filmin tuaj të preferuar, por ngec herë pas here? E njëjta gjë që ju edhe gjatë ngarkimit të…
Ne veçse jetojmë në një botë tejet të vetëdijshme, dhe gjëja e fundit se si dëshiron të quhesh është “i/e…

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!