Dashi Dashuria: Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për të rregulluar krisjet në çiftet e vjetra dhe për të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Dashuria: Ende pasiguri në disa histori dashurie, ndjenjat kthehen si një vorbull dhe ju…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dashi Shmangni fantazitë, sepse mund të përballeni me zhgënjime të mëdha. Më mirë qëndroni me këmbë në tokë. Financat do…
Dashi 21/3 - 20/4 Jeni të rrethuar nga një atmosferë pozitive e cila ju lejon që të shikoni çdo situatë…
Dashi Ky është momenti më i mirë për të riparë disa negociata dhe marrëveshje, të cilat mund t’iu sjellin rezultate…
Dashi (21.03-20.04) Është koha e duhur tëëndërroni. Zakonisht, ju lëvizni nga një detyrë në tjetrën me shpejtësinë e dritës. Tani…

Lajmet e fundit

”Si gënjen çdo vit Veliaj për kartën e studentit”, Çollaku: Ka interesa të forta ekonomike!

Politikë

”Si gënjen çdo vit Veliaj për kartën e studentit”, Çollaku: Ka interesa të forta ekonomike!

Këshilltari demokrat i PD-së në Bashkinë i Tiranës, Kreshnik Çollaku ka qenë i ftuar në studion e lajmeve në Fax News, ku ka komentuar protestën e studentëve që vijon tashmë...

LIVE/ Nis ceremonia zyrtare e formimit të Ushtrisë së Kosovës

Bota Shqiptare

LIVE/ Nis ceremonia zyrtare e formimit të Ushtrisë së Kosovës

Presidenti Thaçi në ceremoninë qendrore për transformimin e FSK-së, i ka uruar ushtrinë çdo pjesëtari të FSK-së, çdo qytetari të Kosovës, derisa ka shprehur nderimet më të thella për çdo...

LAJM I FUNDIT/ Durrësi pa siguri, grabitet makina e bankës bashkë me paratë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Durrësi pa siguri, grabitet makina e bankës bashkë me paratë

Një mjet që por transportonte paratë e një banke është grabitur nga disa persona të maskuar ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhru në orën 16:30 në Shkozet të Durrësit. Policia e...

Sondazh

Nothing found!