U nda në prag të dasmës, por... sportisti shqiptar do shoqërojë Meghan Markle në altar?

E mërkurë, 16 May 2018 21:49

Mundësi shqiptar, John Cena bëri propozimin më të bukur romantik në mes të ringut për të dashurën Nikki Bella, por ndarja erdhi pak para dasmës.

Ndërkohë, vëmendja në faqet rozë është përqendruar tek dasma mbretërore e Meghan Markle dhe Princ Harry që do jetë me 23 maj.

John Cena, i ftuar në emsionin “The Today Show” është pyetur nëse do donte të shoqëronte princeshën për në altar, pasi babai i saj kishte refuzuar.

“Duket si një dramë që ka nevojë të ftojë një arbitër. Mund të ngjitem në avion dhe për pak ditë jam atje”, tha ai duke qeshur.

Por mbetet për tu parë se kush do të jetë në krah të Markle derisa të arrijë tek Princ Harry.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

‘Bomba’/ Çollaku: Agjencitë e huaja kanë dokumentuar lidhjet e Ramës me krimin

Politikë

‘Bomba’/ Çollaku: Agjencitë e huaja kanë dokumentuar lidhjet e Ramës me krimin

Kreshnik Çollaku, ish-zv/ambasador i Shqipërisë në SHBA dhe drejtues në PD, ka deklaruar se shteti ka rënë dhe qeveria e Edi Ramës është duke vepruar si një organizatë mafioze. Në një...

I kishte shpëtuar policisë, detaje të reja për njërin nga personazhet e masakrës në ish bllok

Aktualitet

I kishte shpëtuar policisë, detaje të reja për njërin nga personazhet e masakrës në ish bllok

Një nga dy të plagosurit në mbrëmjen e 4 tetorit në një lokal në zonën e ish-bllokut, Eljon Hato, ka një tjetër proces penal në Gjykatën e Tiranës.Paraditen e së...

FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Show-biz

FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Aurela Hoxha njihet për fotot provokative që i poston. Në llogarinë e saj në Instagram, Aurela është tejet aktive dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga më provokativet, shkruan lajmi.net E veshur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!