Video/ Indi, polici "super-hero" shpëton vajzën 5-vjeçare

E mërkurë, 16 May 2018 16:36

Një polic në Mumbai të Indisë, është bërë super-hero i një 5 vjeçareje. Ai ka arritur ta shpëtojë të voglën pa ndonjë pasojë, pasi kjo e fundit ra nga treni. Polici kështu ka arritur të shmangë një tragjedi të mundshme.

Vajza ka rrëshqitur nga shkallet në momentin që po ngjitej së bashku me nënën e saj në trenin që lëvizte. Videoja e shpëtimit është hedhur në web nga ministria e transportit indian që falënderon policin-hero.

Modifikuar më E mërkurë, 16 May 2018 16:45

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.