Kur nderohet një njeri i madh si George H.W Bush (VIDEO)

E mërkurë, 05 December 2018 08:54

Shumë prej njerëzve kanë bërë homazhe në nderim të Presidentit të 41 të SHBA-ve, George H.W Bush, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë.

Por një nga foto që ka bërë xhiron e botës, ka qenë nderimi që i ka bërë senatori Bob Dole, 95 vjeç dhe i paralizuar.

Kjo është një nga fotot që nuk nevojë për shumë koment, por vetëm të shikohet dhe të kuptohet se çfarë personaliteti ka qenë Bush.

 

Modifikuar më E mërkurë, 05 December 2018 13:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!