Peshkimi është një nga hobit më të dashur të njerëzimit dhe larg saj nuk ka mbetur as bukuroshja seksi, Michelle…
Nevina Shtylla pas zhvendosjes në Top Channel vendos tanimë të rrëfejë arsyen e vërtetë të kalimit nga Klani në Top…
Sulmet në distancë mes personazheve publikë, kanë qenë gjithnjë e më të shpeshta. Një tjetër ka ndodhur së fundmi me…
Barack Obama gjithmonë e ka thënë hapur që bashkëshortja e tij, Michelle ka qenë mbështetja më e madhe. Në fjalimin…
Modelja australiane Jem Wolfie ka përshëndetur fansat e saj me një video shumë pikante në Instagram. 26-vjeçarja, e cila ka…
Mbrëmë ishte nata e tretë e spektaklit “Dance Ëith Me” dhe përveç performancave të konkurentëve pati edhe disa “përplasje” të…
Ajo është një nga supermodelet më të paguara në botë dhe e martuar me një nga atletët më të paguar.…
Këngëtarja Rihanna ka thënë se nuk mund të ishte më shumë krenare pasi u emërua ambasadore nga qeveria e Barbados.…
Tuna ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor. Ajo po përgatitet për të sjellë një projekt të ri muzikor me Seven…
Sipas orarit të paraparë, tashmë ka nisur dasma e madhe e Gjikos dhe Elita Rudit. Çifti po kurorëzojnë dashurinë e…
Një rrëfim tronditës ka bërë personazhi mjaft i njohur për publikun, Robert Aliaj. I ftuar në emisionin "Provokacija” të Mustafa…
Ylli i një reality show amerikan, Kaitlyn Isham ka arritur të hyjë në një prej festave të mbretit të Instagramit,…

Lajmet e fundit

Degët më të kërkuara nga maturantët – Juridiku, ekonomiku dhe inxhinieritë në krye të listës për 2018-2019

Aktualitet

Degët më të kërkuara nga maturantët – Juridiku, ekonomiku dhe inxhinieritë në krye të listës për 2018-2019

Juridiku, ekonomiku dhe inxhinieritë janë degët me regjistrimet më të larta të maturantëve këtë vit akademik në universitetet shtetërore dhe ato private. Deri më tani nga vëzhgimet e bëra nga televizioni...

Fati i 400 punonjësve të “Telekom”, Muçaj: Qeveria të hartojë një strategji të saktë

Aktualitet

Fati i 400 punonjësve të “Telekom”, Muçaj: Qeveria të hartojë një strategji të saktë

Sindikata e Post -Telekomit Shqiptar kërkon nga qeveria hartimin e një strategjie të qartë për mbrojtjen e punonjësve në rastet kur një kompani telekomunikacionit mbyllet apo shitet tek një kompani...

Mbijetesa e makinave gjermane, VW: Ka 50% shans që të qëndrojnë liderë në treg

Teknologji

Mbijetesa e makinave gjermane, VW: Ka 50% shans që të qëndrojnë liderë në treg

Prodhuesit gjermanë të makinave kanë një shans prej 50% që të mbijetojnë si liderë në industrinë e makinave, nëse nuk transformojnë biznesin e tyre në përputhje me rregullat e reja...

Sondazh

Nothing found!