Bella Hadid kalon në anoreksike, dyshohet të jetë sëmurë

Saturday, 08 December 2018 20:40

Nuk është hera e parë që emri i Bella Hadid të lakohet nga komentuesit negativisht në rrjetet sociale! Këtë herë, supermodelja ëshë kritikuar për setin e realizuar për revistën “Love Magazine”, se është aq shumë e dobët, saqë mund të shihen me sy të lirë edhe kockat e trupit. Madje, komentuesit e akuzuan se është e sëmurë dhe nuk e shfaq në media!

“Kjo nuk është aspak e bukur. Ajo duket aq e dobët, saqë mund të shoh edhe kockat” – shkruan një komentues.
“Ajo po përpiqet t’i tregojë njerëzve se është e lumtur dhe në gjendje të mirë shëndetësore, por duket qartë se ajo ka ç’rregullime me ushqimin. Mos e moho më” – komentoi një tjetër.
Gjëja më kontradiktore në këtë mes është se Bella gjatë intervistës u shpreh: “Kur jam ndjerë shumë e bukur në dy vitet e fundit, nuk isha mirë me shëndet. Ndihem shumë rehat me personin që jam, në vend që të kërkoj se kush duhet të bëhem për të tjerët.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Aktualitet

Mësoni në sa vende mund të lëvizni pa vizë me pasaportën shqiptare (FOTO)

Sipas renditjes së Indeksit të Pasaportave Henley për 2019, Shqipëria renditet në vendin e 50-të të vendeve, pasaportat e të cilëve e bëjnë më të lehtë udhëtimin. Me një pasaportë...

Sondazh

Nothing found!