E dashura e futbollistit “çmend” rrjetin me fotot e saj

E Enjte, 15 November 2018 15:23

Bashkëshortja e Icardi-t ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medias me çdo gjë që bën.

Por këtë herë ka synuar më lartë, Wanda dhe “magneti” i saj kanë kapur markën e njohur “DIOR”.

Ajo nderkohe ka postuar foto shume provokuese per fansat e saj. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkurrenca dhe biznesi/Nikolin Jaka: Institucionet e pavarura të ndërhyjnë, kemi kosto më të larta se rajoni

Aktualitet

Konkurrenca dhe biznesi/Nikolin Jaka: Institucionet e pavarura të ndërhyjnë, kemi kosto më të larta se rajoni

Në Ditën Ndërkombëtare të Konkurrencës, biznesi shqiptar kërkon më shumë ndërhyrje nga ana e institucioneve të pavarura, të cilët duhet të garantojnë konkurrencën e lirë dhe të ndershme. Sipas kreut të...

Vdes aktorja e famshme në moshën 74-vjeçare

Show-biz

Vdes aktorja e famshme në moshën 74-vjeçare

Aktorja Sondra Locke, e cila ka është e njohur për pjesëmarrjen e saj në gjashtë filma me Clint Eastwood, ka vdekur në moshën 74 vjeçare. Ajo fitoi një nominim për Oskar...

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sport

Garë dyshe për Pochettinon, e duan dy super klube

Sipas të përditshmes angleze The Guardian drejtuesit e Realit të Madridit janë duke menduar për shkarkimin e teknikut të përkohshëm Santiago Solari pas humbjes historike 3-0 në shtëpi ndaj CSKA-së...

Sondazh

Nothing found!