Françeska Jaçe ngre temperaturat, pozon e zhveshur nga vaska

Tuesday, 16 October 2018 20:59

Ish banorja e Big Brother dhe një nga modelet më sexy ka provokuar sërish me postimin e saj.
Françeska Jaçe ka udhëtuar drejt Anglisë dhe prej andej ka publikuar një foto të nxehtë. Ajo ka treguar një pjesë të trupit të saj teksa gjendet e zhveshur brenda një vaske me ujë.

Me siguri kjo foto ka bërë shumë kuriozë, por Françi nuk ka dashur të zbulojë më tepër.

44255970-1889814451097061-5626093934385037312-n_1539706095-5793147.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Kulturë

Rrugëtimi 100 vjeçar pas vdekjes, i Ismail Qemalit

Në përkujtim të 100-vjetorit të vdekjes së Ismail Qemalit, Muzeu Historik Kombëtar do të organizojë një tryezë shkencore dhe do të hapë ekspozitën me titull “Rrugëtim – Ismail Qemali ndër...

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Aktualitet

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Prej fillimit të 2019-s, klinikat dentare në vend janë të detyruara që të bazohen në listën e re me çmimet dysheme për shërbimet bazë që ofrojnë. Për një mbushje dhëmbi...

Sondazh

Nothing found!