"Plas" sherri mes artistëve shqiptarë për Vildane Zenelin

Saturday, 22 September 2018 20:32

Tuna ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor. Ajo po përgatitet për të sjellë një projekt të ri muzikor me Seven Saracin, ku modelja Vildane Zeneli do jetë aktore në klip.

Prive ka zbuluar se fabula e këngës është se të dy artistët do të jenë në 'luftë' për të fituar zemrën e Vildanes.

Shumë shpejt do vijë në treg projekti i tyre, që mund të ketë dhe skena intime. Mbetet për tu parë nëse do jetë suksesi i rradhës për Tunën.

Kujtojmë se Tuna përfshiu disa herë zërin e Sevenit në këngën "Chonga" që u shënua si rikthimi i saj në muzikë pasi u bë nënë me Tianin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë është Traktati i Forcave Bërthamore me Rreze të Mesme ose INF?

Aktualitet

Çfarë është Traktati i Forcave Bërthamore me Rreze të Mesme ose INF?

Presidenti Donald Trump është zotuar të tërhiqet nga një marrëveshje e rëndësishme e armëve nga periudha e Luftës së Ftohtë me Rusinë, duke akuzuar Moskën për shkelje të saj. Ja...

Takim Bolton-Putin për traktatin e raketave bërthamore

Globi

Takim Bolton-Putin për traktatin e raketave bërthamore

Këshilltari amerikan i Sigurisë Kombëtare, John Bolton takohet të martën në Moskë me presidentin Vladimir Putin për të shpjeguar se pse Presidenti Donald Trump do të nxjerrë Shtetet e Bashkuara...

Erdogan: Kashoggi, viktimë e një vrasjeje me paramendim

Aktualitet

Erdogan: Kashoggi, viktimë e një vrasjeje me paramendim

Presidenti turk Recep Taip Erdogan tha të martën se vrasja e gazetarit saudit Jamal Kgashogi ishte akt i paramenduar dhe se personat përgjegjës, përfshirë ata që dhanë urdhër për vrasjen...

Sondazh

Nothing found!