Foto/ Paja, këpucët dhe fustani i nusërisë së Elita Rudit

E Enjte, 20 September 2018 18:02

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko janë çifti më i komentuar i javës pasi ata këtë fundjavë organizojnë dasmën e tyre të shumëpritur.

Pasi na tregoi ftesat e dasmës, pajën, këpucët e shtrenjta, moderatorja ka zbuluar sot edhe fustanin e nusërisë.

Elita ka postuar një foto ku shihet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë të cilin e ka zgjedhur me stil princeshe, të fryrë, me bisht dhe me xixa gri. Krah fotos moderatorja shkruan se edhe 2 ditë kanë mbetur nga dasma.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Politikë

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Prej disa ditësh me rradhët rruga para ministrisë së Arsimit në Tiranë është mbushur me studentë që protestojnë për uljen e tarifave si dhe për përmirësimin e cilësisë së arsimit...

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktualitet

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktori i njohur Neritan Liçaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se në mandatin e dytë të qeverisë nuk kemi parë asnjë vizion të qeverisë. Liçaj: Pse gjithë...

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Aktualitet

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Pedagogu Edmond Tupja është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” në Report Tv për të folur për protestën e studentëve prej shtatë ditësh para Ministrisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!