Më pak interesim të treguar për ekzaminim e kancerit të gjirit. Në Kukës shifrat japin alarmin. Nga 100 gra që…
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e kësaj të hëne historinë e dhimbshme të një gruaje, të dhunuar vazhdimisht nga ish-bashkëshorti, me…
Albert Veliu, i njohur edhe si “Babalja” në çështjen e audio-përgjimit të pretenduar të vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj, Agron…
Studiuesi Endri Shabani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News solli si rast analog Turqinë me ligjin kundër shpifjes…
Albert Veliu i njohur për të gjithë si Babalja në një intervistë dhënë gazetares Eni Vasili për emisionin “Open”. Gjatë…
Gazetari Basir Çollaku i ftuar në "360 Gradë" në Ora News tha se oficeri i policisë Emiljano Nuhu ka prova…
Një njoftim shumë i bukur u shpërnda sot nga familja Mbretërore në Anli.  Meghan Markle dhe Princ Harry njoftuan sot…
Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur pak momente më parë. Dy makina janë përplasur kokë më kokë në…
Një 37-vjeçar shqiptar, me qëndrim të parregullt në territorin italian është arrestuar dje pasdite nga autoritetet e vendit fqinj. Ai…
Autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur në Shëlli të Matit javën e kaluar, ka dalë sot para trupit gjykues.…
Përmes një njoftimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor bëjnë me dije se nesër nisin punimet lidhur me…
Delinda Zhupa është një nga aktoret më të dashura të humorit dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar. Delinda është e…

Lajmet e fundit

Haradinaj: Nuk ka ekstradim të Babales pa kaluar të gjitha etapat ligjore

Aktualitet

Haradinaj: Nuk ka ekstradim të Babales pa kaluar të gjitha etapat ligjore

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është pyetur gjatë vizitës së tij në Tiranë për mundësinë e ekstradimit nga Kosova të Albert Veliut i njohur si Babalja, i cili shfaqet në...

96 orë pasi nisi punën, Tirana zyrtarizon Ardian Memën

Sport

96 orë pasi nisi punën, Tirana zyrtarizon Ardian Memën

Të premten e kaluar, më datë 12 tetor, Ardian Mema prishi kontratën me Flamurtarin, ku ishte në rolin e zëvendës-trajnerit dhe nisi menjëherë punën te Tirana e tij. Skuadra ku...

Tre akuza, gangsteri Arda Turan mund të kalbet në burg

Sport

Tre akuza, gangsteri Arda Turan mund të kalbet në burg

Arda Turan, një futbollist i nivelit botëror që shumë shpejt mund të kthehet në një të burgosur të nivelit botëror. Mesfushori i huazuar nga Barcelona te Bashakshehiri në Turqi është në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!