Ndërsa në Tiranë por edhe në gjithë Shqipëri ka nisur një valë protestash, kryeministri Edi Rama sot e ka braktisur…
Një deklaratë interesante ka bërë sot Kisha katolike në Shqipëri e cila thotë se po ndjek me kujdes protestën e…
Një ndër format e organizimit të komunistëve pas vitit 1990 për t’u dukur se ishin të pavarur ishte futja në…
Mediat në SHBA, i kanë kushtuar edhe sot një hapësirë protestës së studentëve dhe vendosmërisë së tyre për të arritur…
Një foshnje ka vdekur te Materniteti i ri ''Koço Gliozheni’ në Tiranë.Një nënë nga Saranda ka lindur dy ditë më…
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës ku një makinë është ka dalë nga rruga dhe është…
Duket se ka shumë tenativa për të përçarë protestën e studentëve. Në protestën e sotme, një nga studentët protestues ka…
Anëtarja e NATO-s, Shqipëria, poston informacion sensitiv në internet për operativët më të lartë të zbulimit të saj, me detajet…
Artisti Robert Aliaj është bërë pjesë e protestës së studentëve ditën e djeshme, ku i përshëndeti për nismën dhe tha…
Protesta e studentëve vazhdon në ditën e saj të 4-tët. Edhe pse ka pasur përplasje brenda organizatorëve, sërish ajo ka…
Banorët e Bregut të Lumit kanë dalë edhe sot në rrugë duke vijuar protestën e tyre kundër prishjes së banesave.…
Protesta e studentëve po shkërmoqet nga njerëzit e Erion Veliajt. E nisur si një protestë me kërkesa ekonomike, duket se…

Lajmet e fundit

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Aktualitet

Babai i Ibrahim Bashës: Djalin ma vranë me snajper, shteti hesht!

Në një video, pak muaj përpara se të ndahej nga jeta, Ibrahim Basha shihet duke bërë stërvitje. Ai kishte marrë pjesë në disa misione në Afganistan me trupat ushatarake, ishte...

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Aktualitet

Ndalet koha në kopshtin e Prrenjasit, kushtet si para vitit 1990

Kamera e emisionit BOOM ka shkuar në qytetin e vogël të Prrenjasit, për të parë kushtet e kopshtit publik të këtij qyteti. Aty duket sikur koha ka ndaluar, pasi kushtet janë...

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Lifestyle

Kate Middleton tregon vështirësitë e të qenurit nënë

Kate Middleton ka treguar së fundmi vështirësitë e të qenurit nënë. Dukesha është nënë e tre fëmijëve dhe ka ndarë me të gjithë, sfidat e të qenurit prind. “Është shumë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!