Dëshmitari "X" : Si më kërcënuan djalin

E Enjte, 17 May 2018 15:04

Albert Veliu, dëshmitari i audio-përgjimit të publikuar nga PD për Agron Xhafajn, deklaroi se shefi i krimeve të Vlorës i ka takuar djalin të hënën, kur u publikua përgjimi, duke i thënë se do t’i ruajnë babain.

Sipas Veliut, djalit të tij i kanë shkuar në punë vetëm 30 minuta pasi Partia Demokratike publikoi audion.

“Shefi i Krimeve i ka shkuar djalit tim në punë 30 minuta pas publikimit të hënën. I kanë shkuar djalit të puna duke i thënë do të ruajmë babanë. Kam marrë kërcënime.” – u shpreh Albert Veliu.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Show-biz

FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Aurela Hoxha njihet për fotot provokative që i poston. Në llogarinë e saj në Instagram, Aurela është tejet aktive dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga më provokativet, shkruan lajmi.net E veshur...

Haradinaj zyrtarizon Mustafën e Matoshin ministra të rinj

Bota Shqiptare

Haradinaj zyrtarizon Mustafën e Matoshin ministra të rinj

Ekrem Mustafa është emëruar ministër i ri i Punëve të Brendshme. Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë vendim që Fatmir Matoshi të jetë ministër i Mjedisit, i cili deri tani ishte Ushtrues...

Rumunët të pandalshëm, përsëri kënduan “Kosova është Serbi”

Bota Shqiptare

Rumunët të pandalshëm, përsëri kënduan “Kosova është Serbi”

Në shtator të këtij viti, tifozët e skuadrës rumune në Beograd kënduan “Serbia është Kosovë”, e me të njëjtin avazh kënduan edhe mbrëmë në Bukuresht. Serbia dje ka luajtur lojën e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!