Vlorë, një 70-vjeçar mbytet në lumin Tragjas

E Enjte, 17 May 2018 12:41

Një 70- vjeçar është gjetur i mbytur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet H.Xh. Ai u gjet i pajetë në grykdërdhjen e lumit Trasgjas të Vlorës.

Sipas policisë, në trupin e 70-vjeçarit nuk u konstatuan shenja dhune. Policia po punon për zbulimin e shkaqeve që çuan në vdekjen e 70-vjeçarit.

 

Modifikuar më E Enjte, 17 May 2018 12:49

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E zë poshtë bombola e gazit, vdes 3-vjeçari në Korçë

Aktualitet

E zë poshtë bombola e gazit, vdes 3-vjeçari në Korçë

Paraditen e sotme në fshatin Mborje të Korçës një 3-vjeçar ka humbur jetën teksa ka qenë duke luajtur me bombul gazi te madhe.  Policia njofton se rreth orës 11:25, në fshatin...

Sensacionale/ Verbëria mund të shërohet,  gjendet kura

Lifestyle

Sensacionale/ Verbëria mund të shërohet, gjendet kura

Për herë të parë në histori të njerëzimit, shkencëtarët kanë arritur t’ua rikthejnë shikimin minjve të verbëruar duke i shëruar qelizat në retinën e syve. Rreth tre milionë amerikanë kanë shikim...

Italia do të anulojë koncesionet për ndërtimin e mirëmbajtjen e rrugëve

Globi

Italia do të anulojë koncesionet për ndërtimin e mirëmbajtjen e rrugëve

“Shteti italian do të duhet të marrë nën menaxhim autostradat e vendit nëse kompanitë që i kanë me koncesion nuk janë në gjendje të bëjnë punën siç duhet.” Kështu u shpreh...