(Video) I riu vdiq brenda komisariatit, familja: Na e vrau shteti

E Enjte, 17 May 2018 12:05

Enea Ftoi ishte arrestuar 2 dit më parë për vjedhje me dhunë. Ndërkohë që familjarët e viktimës akuzojnë policinë. Sipas tyre tre efektivë policie e dhunuan gjate arrestimit në flagrancë në Pazarin e qytetit. ‘Kemi folur në telefon dhe na tha që ishte në gjendje të rëndë shëndetësore. Na e vrau djalin policia. Nuk ishte i sëmure. Ishte përdorues heroine. Policia na tha është mirë.’

Sipas policisë nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga informacionet paraprake dyshohet se viktima, ka qenë përdorues i lëndëve narkotike.

Modifikuar më E Enjte, 17 May 2018 12:28

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.