Publikohet video e lidhje së Veliajt me Qorrin që po përçan protestën e studentëve

Saturday, 08 December 2018 15:35

Protesta e studentëve po shkërmoqet nga njerëzit e Erion Veliajt.

E nisur si një protestë me kërkesa ekonomike, duket se protesta e studentëve po përdoret për qëllime politike të Erion Veliajt brenda PS-së.

Duke përdorur miqtë e vjetër, Veliaj deri më tani ja ka dalë të mbajë nën kontroll protestën, duke e kanalizuar në vetëm disa kërkesa pa shumë interes.

Por çfarë e lidh Arlind Qorrin, që po drejton protestën me Erion Veliaj.

Ata janë miq të vjetër, që nga Mjafti i famshëm.

Mjafton vetëm kjo video që ta vërtetojë:

Modifikuar më Saturday, 08 December 2018 15:45

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Aktualitet

Hyjnë ilegalisht, kapen 2 shqiptarë në aeroportin e Berlinit

Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë me to janë arrestuar edhe një turk dhe një shtetas...

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Aktualitet

Meri paralajmëron: Dashuria dhe paratë, kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari. Do ishte mire te...

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Aktualitet

Ndalimi i prokurorit/ Denoncimi i prindërve të vajzës që u mor peng: I dhamë 1 mln Takut

Skënder Dalipi denoncoi publikisht në korrik të vitit të kaluar prokurorin Spartak Çoçoli. Ai deklaroi se i kishte dhënë 1 milion lekë të vjetra prokurorit që të ndikonte në favor të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!