Shikoni me video si shpërthyen sot studentët

E Enjte, 06 December 2018 21:01

Protesta e studentëve ditën e sotme para Ministrisë së Arsimit, ishte një tërmet i vërtetë, pasi në fund ata arritën që të marrin përgjigje pozitive për një sërë kërkesash që ata kishin.

Por në videon e mëposhtme e cila ka mbërritur në Syri.net, do të shihni pamjet e kësaj proteste madhështore, të cilat sot shfaqen për herë të parë.

VIDEO/ Basha: Vjedhja e 40 mln euro tek Unaze e Re nga Rama Invest, Veliaj Invest, e Viktoria Invest
Për më shumë shikoni VIDEO-n:

Modifikuar më E Enjte, 06 December 2018 21:03

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!