Frika po vritet/ Shoferi ndalon makinën para Ramës, proteston me borie (VIDEO)

E mërkurë, 05 December 2018 20:09

Gjatë mbrëmjes së sotme një qytetar me automjetin e tij ka qëndruar para godinës së kryeministrisë dhe i ka rënë pafund bories së makinës. Ky veprim i qytetarit është bërë në shenjë revolte kundër qeverisjes së Ramës.

Video është publikuar nga” Nisma Thurrje” e cila shkruan: “Po ndodh te Kryeministria. Një qytetar parkon makinën para KM dhe i bie pa pushim borisë në shenjë revolte.”

Kundër qeverisë Rama po protesojnë studentët, banorët e Unazës së Re, banorët e Shkozës dhe të Bregut të Lumit. Ata shprehen se Rama ka si qëllim të vjedhë popullin dhe se po shkel ligjin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

Politikë

Berisha: Përroi psiqik i Ramës nuk e lejon të ketë arsyetim të drejtë

I pyetur për deklaratën e Ramës ditën e sotme në parlament ku u shpreh: “Protesta i dha një shuplakë qeverisë, një grusht opozitës dhe një dritë shprese shoqërisë”, ish-kryeministri Sali...

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Globi

Vrau 3 persona në Strasburg, policia ekzekuton pas 48 orësh autorin

Policia franceze ka qëlluar për vdekje autorin e dyshuar të sulmit të së martës në Strasburg, ku 3 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën. Viktima është 29-vjeçari Cerif...

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Aktualitet

Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Profesori i njohur Edmond Tupja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke komentuar për protestën e studentëve, tha se situata ku ndodhet vendi është në tatëpjetë. Tupja: Sipas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!