Këlliçi: Banorët po i nxjerrin nga shtëpia pa dëmshpërblim

Premte, 09 November 2018 08:46

Kreu i të rinjve të PD-së, Belind Këlliçi, ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ku ka denoncuar dhunën që po u bëhet banorëve tek Unaza e Re.

Reagimi:

Vijon protesta e banoreve te Unazes se Re te cilet po nxirren nga shtepite e tyre ne menyre abuzive, pa asnje njoftim paraprak dhe pa asnje demshperblim per pronat e tyre qe i kane ndertuar me kursimet e jetes.

 

Modifikuar më Premte, 09 November 2018 08:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Politikë

Zgjedhjet brenda PD, Gjata: Ju tregoj pse ishin të ndershme dhe me standart

Njëri prej personazheve më të rinj në arenën politike të demokratëve është edhe Çlirim Gjata, i zgjedhur si Sekretar për Çështjet Ligjore në PD. I ftuar në “Open” të Eni...

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Show-biz

Bebe Rexha "shpërthen" ndaj stilistëve të famshëm, zbuloni arsyen

Ylli i popit, Bebe Rexha ka reaguar publikisht për disa stilistë që refuzuan ti japin veshje për eventin "Grammys" pasi trupi i saj është i madh dhe nuk kanë masa...

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Aktualitet

Tatimet: Ndryshimet që prekin tatimin mbi të ardhurat

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, në vijim të informimit për Paketën Fiskale 2019, njofton të gjithë tatimpaguesit për ndryshimet kryesore në ligjin nr. 8438, datë 28.12.1998 “Për tatimin mbi të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!