Rikthehen radhët e komunizmit, nuk do ta besoni çfarë po ndodh në Laprakë

E Enjte, 08 November 2018 20:07

Mjerimi ka pllakosur shqiptarët. Papunësia është në nivelet më të larta prej rënies së komunizmit, të gjithë turren të ikin pasi në këtë vend, me këtë qeveri nuk mund të ndërtosh dhe mbash familjen. Po ikin sepse po varfërohen çdo ditë, as lëmoshën e ndihmës ekonomike nuk e marrin dot e për pasojë as nuk ushqehen. Ikin sepse Rilindja jo vetëm nuk kujdeset që të përmirësojë jetesën qytetarëve që ata të mos ikin, por po iu vret dhe shpresën dhe nuk po ngopen as me bukë!.

Qytetari Osman Levanku në rrjetin social FB shkruan një fakt tronditë teksa në mes të Tiranës, në një nga zonat më të populluara, qytetarët preferojnë të qëndrojnë në radhë për të marrë bukën me çmimin më të lirë.

Ja çfarë shkruan Osman Levanaku në FB:

“Ne këtë foto shihni si mbahet radha ne një furre buke ne Laprak, pronari një bamirës e shet bukën nga ora 11 deri ne 12 me 500 leke te vjetra, ja ku na katandisi ky njeri i lig ky maskara i ndyre.ku push burre qe eshte kthyer ne putane .ky frikacak e brek mut qe do na vij turp nga vetja kur ky mos jete me kryeminister.shihi njerëzit tuaj o psikopat qe po vriten për bukën e gojes”.

Modifikuar më E Enjte, 08 November 2018 20:09

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!