'Teatri’, Regjisori Çipi: Meta tregoi nuk është i kapur nga bandat dhe Sorosi

Premte, 12 October 2018 18:36

Regjisori, Kastriot Çipi, ka falënderuar presidentin e Republikës Ilir Meta, për kthimin mbrapsht të Ligjit për teatrin.

Në një intervistë të dhënë në syri.net Çipi thotë se Meta tregoi se është një burrë shteti i vërtetë dhe i pahapur nga bandat dhe Sorosi.

‘Presidenti tregoi se është një burrë shteti, i pahapur nga Sorosi dhe nga mafia. Ai ka treguar se ku janë shkeljet e Kushtetutës’, tha Çipi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Anija 2400 vjeçare gjendet e ruajtur mirë në fund të Detit të Zi

Aktualitet

Anija 2400 vjeçare gjendet e ruajtur mirë në fund të Detit të Zi

Një anije e lashtë, më së miri e ruajtur ndonjëherë, është gjetur në fund të Detit të Zi. Anija tregtare greke është mirë e ruajtur dhe besohet se është e vjetër...

Drejtoresha e CIA-s shkon në Turqi për të hetuar vrasjen e Khashoggit

Globi

Drejtoresha e CIA-s shkon në Turqi për të hetuar vrasjen e Khashoggit

Një zyrtar amerikan duke këmbëngulur në anonimitet, tha për AP se drejtoresha e CIA-s, Gina Haspel, ndodhet në Turqi për të hetuar rastin e gazetarit të vrarë saudit Jamal Khashoggi. Agjencia...

Shqipëria mbetet jashtë “Lonley Planet”, prej vitesh ajo sugjerohej për tu vizituar

Aktualitet

Shqipëria mbetet jashtë “Lonley Planet”, prej vitesh ajo sugjerohej për tu vizituar

Iu pëlqen të udhëtoni? Atëherë do jeni të kënaqur të mësni se “Lonley Planet” ka zbuluar listën me 10 vendet më të mira për tu vizituar nga turistët gjatë vitit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!