TRONDITËSE/ Kush është 13-vjeçarja që vdiq në Tiranë, u vra nga një pjesëtar i familjes

E Enjte, 11 October 2018 22:58

Detaje tronditëse dalin nga vrasja e 13-vjeçares në Tiranë.

Mësohet se 13-vjeçarja Kasadra Brahaj u godit me thikë nga një pjesëtar i familjes, për motive të cilat ende nuk bëhen të ditura.

Këto detaje i zbulon gazetarja e terrenit të News 24, Dorjana Bezat. “Kasadra 13 vjeçare u mbyt nga gjaku i vet”, thekson gazetarja.

Sakaq, në spital e mitura është dërguar nga babai i saj Xhevat Brahaj. Fatkeqësisht 13-vjeçarja nuk mundi t’u shpëtojë plagëve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Griezmann "djeg" Gjermaninë e Low-it, Gjibraltari bën sërish magji

Sport

Griezmann "djeg" Gjermaninë e Low-it, Gjibraltari bën sërish magji

Franca i është falur një superforme të Antoine Griezmann për të likujduar Gjermaninë dhe për të siguruar matematikisht vendin e parë në grupin 1 të League A. Në "Stade de France...

Aktualitet

Prap të shtëna me armë, këtë herë në Shkodër

Një person është kapur me armë në fshatin Oblikë të njësisë Ana e Malit në Shkodër. Shtetasi Blerim Beqiri u ndalua sepse pas një kontrolli të policisë në atë zonë...

Dy peshkopë kinezë ftojnë Papën në një vizitë historike

Globi

Dy peshkopë kinezë ftojnë Papën në një vizitë historike

Dy peshkopë katolikë kinezë për herë të parë pas një marrëveshjeje historike midis Pekinit dhe Selisë së Shenjtë, thanë të martën se kanë ftuar Papa Franceskun për një vizitë zyrtare. "Ndërsa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!