Xhevahir Spahiu shpërthen në lot kur shikon lajmërimin e vdekje së Fatos Arapit

E Enjte, 11 October 2018 13:57

Poeti i njohur Xhevahir Spahiu është tronditur nga vdekja e shkrimtarit Fatos Arapi.

Ai ka shpërthyer në lot kur ka lexuar lajmërimin e vdekjes së mikut të tij ngjitur pas një shtyllë.

Fotografia është publikuar në rrjetet sociale nga gazetari Zylyftar Hoxha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përleshje mes shqiptarëve dhe afrikanëve në burg, ka të plagosur

Aktualitet

Përleshje mes shqiptarëve dhe afrikanëve në burg, ka të plagosur

Një incident ka ndodhur midis të burgosurve shqiptarë dhe atyre afrikanë në burgun e Marasit në Itali. Mediat italiane raportojnë se sherri mes të burgosurve shqiptarë dhe afrikano-veriorëve nisi në...

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Aktualitet

Gjendet pranë kufirit një kafkë njeriu, dyshohet se i përket shqiptarit të vrarë dy vjet më parë

Një punëtor pastrimi ka gjetur kafkën e një njeriu në një nga kanalet e një zone industriale në Prevezë, Greqi. Dyshimet e para janë se kafka e gjetur mund t`i...

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Aktualitet

Bllokohet mish dhe peshk në tregun e Milotit, tregtoheshin në kushte skandaloze

Në kuadër  të vënies në kontroll të tregjeve mbarë vendit, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit  ka bllokuar sot disa subjekte  në qytetin e Milotit. Trupat inspektuese e DRAKU, Lezhë kontrolluan tregun...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!