Detaje nga vrasja ne bllok, identifikohet njëri nga të plagosurit

E Enjte, 04 October 2018 22:30

Njëri nga të plagosurit e ngjarjes së sotme në bllok, është Ervis Martini. Nga informacionet e para mësohet se ai është jashtë rrezikut për jetën.

Krisma armësh janë dëgjuar vetëm pak minuta më parë në zonën e ish-bllokut në kryeqytet.

Nga informacionet e para mësohet se një person ka mbetur i vrarë dhe flitet per dy te plagosr. Ende nuk ka informacione për identitetin e tyre, ndersa mesohet se ngjarja ka ndodhur ne nje lokal. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Globi

Po festonin ditëlindja e 1-vjeçarit, 4 persona të familjes vriten me armë zjarri

Një konflikt e ka kthyer ditëlindjen e 1-vjecarit në Teksas në një tragjedi të vërtetë. Në festë e sipër ka plasur sherri, e më pas u nxorën armët, duke lënë...

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Aktualitet

61-vjeçari shqiptar kapet me 35.5 kg kanabis në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga një 61-vjeçar shqiptar për trafik droge. Ndalimi i tij u bë në aksin rrugor Igumenicë-Athinë. Në mjetin me të cilin udhëtonte iu gjet e fshehur një...

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Globi

Trump thotë se Putini mund të jetë përfshirë në vrasje

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin, “ndoshta” është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!