Policia liron gjobëvënësin që përdori kallashin kundër viktimës

Premte, 14 September 2018 21:30

Ish-Kryeministri Sali Berisha denoncon se Policia e Shtetit ka liruar një gjobvënës i cili ka përdorur kallashin kundër viktimës së tij.

Berisha publikon mesazhin e një qytetari i cili informon për ngjarjen.

Postimi i plotë

Policia liron gjobvenesin qe perdori kallashin kunder viktimes!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Rruga "Jordan Misia". Pronarit te ketij karburanti I jane vene dy her gjobe.Gjoben e pare e ka paguar kurse te dyten ka refuzuar ta paguaj. Per kete arsye me dt.05.09.18 (diten e shenjterimit te nene Terezes ) pasi eshte konfrontuar fizikisht me gjobvenesit ate e kane plagosur dhe me pas kane qelluar rreth 10 her ne ajer. policia me vone ka shoqeruar autorin ne komis 3 por pas pak oresh e kane lene te lire.

Modifikuar më Premte, 14 September 2018 21:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Politikë

BE në Tiranë për të integruar qeverinë apo Shqiperinë? – Vasili ka një pyetje për Soreca-n

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel pa praninë e opozitës. Ai shkruan se opozita ka qenë nga vitit 2013...

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Aktualitet

Përplaset makina e mbushur me kanabis, humbet jetën transportuesi

Në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë – Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor, shtetasi T.N. 34 vjeç, banues në Mirditë, duke drejtuar mjetin e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!