Vrau 8 persona, Policia e Vlorës apel të rëndësishëm për qytetarët (FOTO)

Premte, 10 August 2018 19:19

Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt te  vendndodhjes së autorit të masakrës së ndodhur ditën e sotme në Selenicë, ku vrau 8 persona ndërsa plagosi 7 të tjerë.

Policia njofton se qytetarët nëse shohin Ridvan Zykajn, të të telefonojnë në numrin 069 41 10 242 si dhe në numrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.

Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi t’i shmagen përballjes më të por të telefonojnë policinë.1-16.jpg

Modifikuar më Premte, 10 August 2018 19:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Humbja në SuperKupë, i shkakton probleme Navasit

Sport

Humbja në SuperKupë, i shkakton probleme Navasit

Humbja në UEFA SuperKupë ka zbardhur disa nga problemet e Real Madridit, por në veçanti për portierin Keylor Navas i cili ka pësuar katër herë kurse portieri i ri Thibaut...

Dy shenjat që tregojnë se lidhja ka potencial afatgjatë

Lifestyle

Dy shenjat që tregojnë se lidhja ka potencial afatgjatë

Nëse lidhja juaj e re i prekë të këto shenja nga pak, atëherë është e arsyeshme të mendoni se mund të keni një lidhje të shëndetshme dhe të gjatë. Sidoqoftë, nëse...

Sekretet e njerëzve që kanë memorie të fortë

Lifestyle

Sekretet e njerëzve që kanë memorie të fortë

Memorizimi është një fakt që me kalimin e viteve mund dhe të dobësohet, ndaj gjithmonë është e rëndësishme që të bëni kujdes sidomos me ushqimet për të qenë gjithmonë në...